Insolvenční pomoc

  • Umíte si představit žít 5 let na pokraji nouze?
  • 5 let budete pobírat minimální mzdu !!!
  • Bude vám prodána nemovitost za minimální cenu !!!
  • Pokud nedodržíte 5letý systém měsíčních splátek, dohoda o insolvenci se ruší a budete zase na začátku !!!

Naše pomoc = psychická pohoda

  • Zaplatíme Vaše dluhy
  • Oddlužíme Vás i vaší rodinu
  • S exekutory vyřídíme vše za vás
  • Vsuneme Vás znovu do klidného života
  • Zajistíme Vám finanční svobodu

Hlavní výhodou našeho oddlužení je Vaše spokojená budoucnost.

Reference našich klientů

Karel Nymburk (dluh 535 000Kč 6× exekuce)

Zdravím všechny,co mají dluhy .Jsem člověk,který si svoje závazky vždycky platil, pak jsem se do toho zamotal a nešlo to. Dám se do insolvence, povídám si. Odepsal jsem na www.insolvencnipomoc.cz .Ještě,že jsem to udělal, žít s částkou 6 tisíc , to bych byl za chvilku pod mostem , díky této společnosti jsem pochopil že to není žádná výhra a dá se to řešit i jinak. Tak moc díky,že jste mi pomohly a budu dávat Vaší adresu všem co jsou na tom stejně jako já.
Píšu to proto, že je mi líto všech,který si nechají něco nabulíkovat a pak nebudou mít ani na chleba.

Mirka Příbram (dluh 325 000Kč 3× exekuce na LV)

Chtěla bych napsat pár řádků pro všechny, kteří jsou v podobné nebo stejné situaci jako já. Jelikož jsem se rozvedla a povedený manžílek přestal dnem rozvodu řešit všechny naše doposud společné dluhy, dostala jsem se do neřešitelné finanční situace, protože jsem se nechala napálit od několika společností, řekla jsem si dost! Končím a požádám o insolvenci, zaplatím část svých dluhů a vyřeším tak svou situaci. A jak sem tak hledala na netu,na koho se obrátím a našla jsem společnost, která řeší zadlužené lidi. Po schůzce jsem ale měla o něco větší zmatek v hlavě, přijely totiž dvě dámy a vyslechly si mé trable a vysvětlily mi, že insolvence pro mne vůbec není dobré řešení ,vysvětlily mi podrobně,co se bude dít když udělám to,co jsem měla v úmyslu a navrhly mi úplně jiné řešení. No, po mých zkušenostech jsem nevěděla, zda udělám dobře,když se od nich nechám vést. Víte jak to chodí, máte něco v úmyslu a myslíte si, že to máte promyšlené a pak přijde někdo, kdo Vám to celé zbourá.A jak to dopadlo?
Dnes mám jen jeden úvěr,který splácím a zbytek vydělaných peněz mám pro sebe k dispozici, což bych v insolvenci neměla několik let. Nelze touto cestou popisovat jak to udělaly a proč, ale ráda bych,Vám předala alespoň kontakt a zkuste to taky,věřte,že to za to stojí. Mrkněte na www.insolvencnipomoc.cz vyplňte pár údajů a uvidíte sami. Tak čau všichni ,držím palce Mirka Příbram