O nás

Rozchod.cz je prvním internetovým portálem na českém trhu, který si klade za cíl usnadnit cestu všem, kteří se již rozhodli rozvést (manželé) anebo rozejít (nesezdaný pár). Rozvod manželství či prostý rozchod partnerů vždy představuje zásadní změnu, která sebou nese celou řadu právních důsledků, a to jak v oblasti majetkové (vypořádání SJM), tak i v oblasti případné následné péče o nezletilé děti.

Připravili jsme pro Vás širokou škálu rozvodových formulářů, dopadajících na nejrůznější situace (s odbornou nápovědou), prostřednictvím nichž velmi rychle a jednoduše získáte hotový právní dokument, který potřebujete.

Protože žádný případ není stejný, Rozchod.cz vás jednoduše a intuitivně provede celým procesem a na základě on–line poskytnutých informací pro Vás budou advokátem připraveny na míru veškeré požadované právní dokumenty. Výhodou tohoto systému je jak úspora časová (vše můžete realizovat on-line z domova), tak finanční (zaplatíte pouze vyhotovení Vámi určených listin).

Proč zajistit rozchod přes Rozchod.cz

Oproti internetovým portálům a blogům, které poskytují obecné rady, popř. nabízejí neadresné formuláře ke stažení, Rozchod.cz pro vás naopak nechá vše zpracovat na míru profesionály, tj. advokáty, a to dokonce bez nutnosti osobní návštěvy. Výsledek obdržíte přímo do své e-mailové schránky, kdy vše stačí pouze vytisknout, podepsat a poslat na příslušný soud. Je pouze na Vás zda a jaké služby využijete, vy sami zvolíte služby, které potřebujete. Každý ze zvolených formulářů je zpoplatněn dle našeho ceníku Dopředu tak můžete zjistit přesnou cenu služeb, které zaplatíte.

Všechny otázky, se kterými se v rámci vyplňování potřebných informací do on-line formuláře setkáte, jsou zpracovány tak, aby jim rozuměl každý. Právnická řeč bývá pro laika často nesrozumitelná, a proto kromě jejího „překladu“ do běžné řeči můžete využít intuitivní nápovědy. Touto formou lze maximálně předejít nedorozuměním, které jsou zpravidla založeny na neznalosti práva.

Jak to funguje:

  1. vytvoření vlastního účtu na portálu Rozchod.cz (nezávazná registrace)
  2. vyplnění vstupního formuláře (v tomto kroku si klient vybere a závazně objedná služby, které požaduje)
  3. platba za služby
  4. zpracování poskytnutých informací advokátem, který Vás bude kontaktovat na základě připsané platby na náš účet
  5. zaslání finálních listin na e-mail klienta

Pokud budete i tak chtít svůj již placený případ konzultovat osobně, domluvte si schůzku s naším advokátem.